Buca Lokma

Buca İzmirilinin bir ilçesidir.Yüz Ölçümü olarak 180 kilometrekarelik denizde yüksekliği ise 38 metre olup izmirin en güzel ilçelerinden birtanesidir.Buca adı ilkkez 1688 yılında Fransız Konsoloslığu kayıtlarında görülmüştür.Bu yılda bir deprem olmuş ve Konsolosluk Buca'ya taşınmıştır.
Buca'nın tarihi çok eskilere dayanmakla beraber Bölgenin unutulmayan günümüze osmanlı kültüründen taşınan
Buca Lokma ve Buca Lokmacı her zaman dini dörenlerde,sünnet merasimlerinde,Ölüm yıl dönümlerinde,Hayır yapılmakla beraber Lokma dökümü yapılmaktadır.
Eski Osmanlı kültür esindisinden 2015 yılının hali hazırda her kişi tarafındanda tercih sebebi olmaktadır Lokma dökümü.
Buca Lokma dökümü sağlamakta olan firmamız Bümfa Lokma siz Müşterilerimizin Bir telefon kadar uzağında sadece.

Buca Lokma
: Buca Lokma alanında faaliyet göstermekte olan firmamız 6 farklı bölgede aynı anda uzman ekip arkadaşlarımızla lokma dökümü hizmeti vermekteyiz. 
 
Buca Lokmacı : 25 yıllık iş tecrübemizle faliyet göstermekte olduğumuz Buca Lokma ve Buca Lokmacı olaraktan siz müşterilerimize A kalide 1. sınıf hizmet vermekteyiz.
 
Buca'da Lokmacı : Kullandığımız ürün ve malzemeler en kaliteli olup lokmalarımızın enfes tadını tüm İzmir ve Buca halkı bilmektedir.
 
Buca Lokmacısı : Hastane,Cami,Okul,Cadde başı,sokak ve daha sayısız alanlarda siz müşterilerimizin istegi doğrultusunda Lokma döküm işi yapmaktadır.
 
Buca Lokmacı : Fakrımız ne diye soracak olursanız şayet zamanında iş bitirme hakkaniyetli davranma,işimizin hakkını en iyi bir şekilde yapmaktır.
 
Buca Lokma ve Buca saray Lokmanın kalitesi ise özel Lokma dökümü ustalarımızın ellerinde hayat bulmaktadır.( 1640 Okunma )

Etiketler : Buca Lokma Buca Lokmacı Buca'da Lokmacı Buca Lokma firmaları Buca Lokma şirketleri