Bornova Lokma

Bornova bölgesi yüz ölcümü ve m2 olaraktan toplu konut ve yaşam alanı bakımından 205 kilometrekarelik bir alana sahiptir.Bölgenin içersinde Ege Üniversitesi'nin ana kampüsü ve üniversite ile aynı adı taşıyan Türkiye'nin en büyük hastahanelerinden biri olan Ege Üniversitesi Hastanesi Bu ilçende bulunmaktadır.
m2 ve yerleşim alanı bu kadar büyük olan bir alanda
Lokma dökümü sağlayan firmamız Bümfa Lokma ister Halka Lokma ister Saray Lokma dökümü yapmaktadır.
Bornova Lokma ve Bornova Lokmacı kelimesinin her geçen günümüz firmalarının Lokma dökümü için tercih ettiği bölge halkının önem vererekten bu alanlada Lokma döküm işlemlerini yaptırmaktadır.
Bümfa Lokma Bornova Bölgesinde
Evka 3,Evka 4,Özkanlar,Atatürk mahallesi,Pınar başı ve bölgenin her semtinde ve camisinde Lokma dökümü yapmaktadır.

Bornova Lokma
: Bornova Lokma alanında faaliyet göstermekte olan firmamız 6 farklı bölgede aynı anda uzman ekip arkadaşlarımızla lokma dökümü hizmeti vermekteyiz. 
 
Bornova Lokmacı : 25 yıllık iş tecrübemizle faliyet göstermekte olduğumuz Bornova Lokma ve Bornova Lokmacı olaraktan siz müşterilerimize A kalide 1. sınıf hizmet vermekteyiz.
 
Bornova'da Lokmacı : Kullandığımız ürün ve malzemeler en kaliteli olup lokmalarımızın enfes tadını tüm İzmir ve bornova halkı bilmektedir.
 
Bornova Lokmacısı : Hastane,Cami,Okul,Cadde başı,sokak ve daha sayısız alanlarda siz müşterilerimizin istegi doğrultusunda Lokma döküm işi yapmaktadır.
 
Bornova Lokmacı : Fakrımız ne diye soracak olursanız şayet zamanında iş bitirme hakkaniyetli davranma,işimizin hakkını en iyi bir şekilde yapmaktır.
 
Bornova Lokma ve Bornova saray Lokmanın kalitesi ise özel Lokma dökümü ustalarımızın ellerinde hayat bulmaktadır.( 2076 Okunma )

Etiketler : Bornova Lokma Bornova'da Lokmacı Bornova Saray Lokma