20-03-2015 15:49
807
İzmir Lokma | İzmir lokma | İzmir Lokmacı

İzmir Lokma : Kullandığımız ürün ve malzemeler en kaliteli olup lokmalarımızın enfes tadını tüm İzmir halkı bilmektedir.
 
İzmir Lokma : Hastane,Cami,Okul,Cadde başı,sokak ve daha sayısız alanlarda siz müşterilerimizin istegi doğrultusunda Lokma döküm işi yapmaktadır.
 
İzmir Lokma : Fakrımız ne diye soracak olursanız şayet zamanında iş bitirme hakkaniyetli davranma,işimizin hakkını en iyi bir şekilde yapmaktır.
 
İzmir Lokma : Bir çok kişinin hayır olması,ölüm sonrası yılı gelen yakınları için,sünnet merasimleri öncesi,adak adadıklarında,istedikleri bir şey olduğunda,dinimizçe kutsal olan kandillerde ve daha sayısızca neden gösdererek Lokma dökümü yaptırılır.
 
İzmir Lokmacı : Lokma döktürmek insan vicdanını rahatlatmak huzura kavuşmasını sağlamak ve ruhunda huzur bulmasınıda sağlamak tadır.
 
İzmir Lokma : Bir çoğumuz İzmir Lokma denildiğinde yörenin en iyi lokması olduğunu biliriz ve bu enfes tadın doyulmaz lezzetini biliriz.
 
İzmir Lokma : Lokma dökümü sırasında sıklık ve lokmanın hangi aralıklarda makinadan çıkacağı  çok önemlidir.
 
İzmir Lokma : Tabikide Lokmanın çevrilme aşaması ve servise sunulma zamanıda çok önem teşkil etmektedir.
 
İzmir Lokma : Her kez İzmir lokmayı döker ve servise sunar ama şünü unutmayalımkı döküm işlemi ve kullanılçak olan malzemenin hanği ölçülerde olaçağı ve kaliteside çok önem teşkil eder.
 
İzmir Lokma : Kalitenin ve gerçek İzmir Lokma tadına varmak için muhakkak bizimle iletişime geçmelisiniz.
Nedeni ise tüm Ege bölgesinde 6 bölgede aynı anda müşterilerimiz tarafından tercih edilmemiz bunun başlıça sebebidir.
 


( 807 Okunma )